Jakub Niedźwiedź

Trener personalny i dietetyk oraz zawodnik “IFBB”.

 

Mimo swojego młodego wieku od lat zafascynowany jestem aktywnym oraz zdrowym trybem życia. Moje doświadczenie oraz wiedza którą pochłaniałem przez ostatnie 5 lat uprawiania kulturystyki pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, od jakiegoś czasu dokonuje najwyższych starań by zamienić pasję w pracę, której poświęcam się w 100%.

 

 

Jakub Niedźwiedź Trener personalny i dietetyk oraz zawodnik “IFBB” Mimo swojego młodego wieku od lat zafascynowany jestem aktywnym oraz zdrowym trybem życia. Moje doświadczenie oraz wiedza którą pochłaniałem przez ostatnie 5 lat uprawiania kulturystyki pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, od jakiegoś czasu dokonuje najwyższych starań by zamienić pasję w pracę, której poświęcam się w 100%.

 

W CZYM CI MOGĘ POMÓC?

Swoją pracę oprócz źródeł naukowych na których bazuje czerpię z doświadczenia opartego zarówno na swoim przykładzie jak i pracy z podopiecznymi,którzy to zmuszają mnie do ciągłego pogłębiania wiedzy i szukania rozwiązań, zgłębiania problemów.

Na swoim przykładzie przerobiłem już wiele problemów, począwszy od kontuzji mięśni, stawów, układu kostnego, po wiele rozregulowań zdrowotnych które towarzyszą zawodowemu sportowcowi. Problemu układu hormonalnego, nerwowego, pokarmowego, rozregulowań metabolicznych itp. Wszystko to zmusiło mnie do mocnego poszerzenia wiedzy z wyżej wymienionych zagadnień.

Podobne sytuacje na co dzień spotykają mnie w pracy trenera:

  • problemy z hormonami (brak libido, miesiączki)
  • problemy z Tarczyca jak niedoczynność, hashimoto
  • problemy z gospodarką cukrową (insulinooporność, cukrzyca typu II)
  • problemy metaboliczne
  • dysfunkcje ruchowe i zaburzona właściwa praca układu mięśniowego
  • problemy z układem nerwowym
  • i szereg innych

Te wszystkie przypadki, jakie spotykam zmuszają mnie do nieustannej pracy, by móc kompetentnie pracować z podopiecznymi i pomagać w problemach z jakimi do mnie przychodzą

Zainteresowany współpracą?

Kup trening i dietę

Dzięki współpracy ze mną zyskasz

Możliwość konsultacji

Zmianę nawyków

Jasno określony cel

Motywacje do działania

Zdrowie i lepsze samopoczucie

Pewność, że trenujesz w odpowiedni sposób

Odpowiednią dietę

Opieke Trenerską